❤❤Inspiruj se příběhy druhých, kteří se rozhodli změnit svůj život a odhalit svou minulost v knize Nežij minulostí, ale pouč se z ní. POSLEDNÍCH 20 ks k dispozici TADY>>>❤❤

Životní styl jménem REIKI 

Nahlédni pod pokličku úžasné energie, která Ti bude skvělým pomocníkem nejen se zdravím Tvých dětí. 

Tento ebook ukázal novou cestu již 0 lidem

Co se v ebooku dozvíš? 

Co je REIKI

Dozvíš se základní informace o tom, co REIKI vlastně je.

Co lze pomocí REIKI vyřešit

Zjistíš, jak může být REIKI prospěšné nejen Tobě, ale celé Tvé rodině.

Jak se naučit s REIKI pracovat.

Objevíš první krůčky, které Tě dovedou k práci s REIKI.

Mýty o REIKI

Dočteš se, jak je to vlastně s nejrozšířenějšími mýty o REIKI.

Jak pomohl ebook ostatním? 

Milá Pavli, tvůj e-book mě naprosto uchvátil. Sleduji už delší dobu tvou práci a hrozně mě to zaujalo. Předtím jsem byla nepolíbená. Dříve bych si řekla, že nejsem blázen a nepotřebuji to - nějakou pozitivní energii a tak podobně. Ale čím dál tím více si uvědomuji, jak moc mě pozitivní přemýšlení ovlivňuje v dobrém - a najednou všemu tomu nadpřirozenému věřím. Od té doby, co zjišťuji, že ani "mít miminko" není samozřejmost, dala jsem se do rukou čínské medicíny. Chci tím říci, že člověk mění názory ve chvíli, kdy hledá už tu opravdovou pomoc. A pokud existuje něco, co může mnoha lidem pomoci od psychické bolesti, tak mě mrzí, že jsem se s tím nesetkala mnohem, mnohem dříve. Moc ti držím palečky, jsi skvělá!
Michaela Havránková www.byznysmenky.cz
O technice reiki jsem slyšela už dříve, ale až teď po přečtení eBooku od Paulity, jsem vlastně pochopila a zjistila o co se jedná. V eBooku je krásně a hlavně pochopiletně popsáno v čem reiki spočívá a i začátečník jako já, si může tuto techniku a životní styl představit. Z celého eBooku na mě dýchá velmi pozitivní energie a harmonie. Jde vidět, že Paulita opravdu ví o čem píše a hluboce vnímá tyto energie.
Veronika Gruntová