Z hromádky neštěstí sebevědomou a vyrovnanou ženou

5.3. 2020Pavla Nováková1353x

“ Poč se mi tohle všechno děje? Každé ráno mám problém vůbec vstát z postele. Bojím se, co strašného se zase stane. Proč jsem vlastně na světě?“ ptala se mě klientka. Říkejme ji třeba Anička.

Podívaly jsme se společně na to, co se stalo, že měla takové pocity. Teď už vstává každé ráno s úsměvem. Těší se z přítomnosti a užívá vše, co ji život přináší.

Neměla nikdy na růžích ustláno. Před několika lety ji umřel tatínek a ona se upnula na maminku. Neměla přítele, žádné děti. Ve svých 45 letech žila prostě jen s maminkou a zažívala jednu katastrofu za druhou.

Málem přišly o střechu nad hlavou díky podvodníkovi. Když si bydlení obhájily, dostaly se do příšerných dluhů. Nezvládaly splácet a pomohla jim až insolvence. Žily v bídě od výplaty k výplatě, maminka už byla v důchodu a z peněz jí téměř nic nezbylo, když většina padla na insolvenci.

To jsou jen střípky problémů, kterým Anička musela čelit.

Nakonec si našla přítele, ale ani s ním ji nečekala žádná zářivá budoucnost. Vše bylo propletené a komplikované. Maminka vloni umřela a ona si najednou připadala strašně prázdná. Jako by ji kus chyběl.

V průběhu terapie se ukázalo, že byly provázané již z minulých životů a Anička cítila, že se musí o svou maminku postarat, Že chce aby maminka byla stále s ní. Vzájemně se potřebovaly. Nedokázaly se oddělit.

Ovšem oddělení bylo nezbytné pro to,aby se Anička naučila žít sama za sebe, mít se ráda a umět si udělat čas sama na sebe. Do té doby měla potřebu se pořád o maminku nebo někoho starat a všechno mělo přednost před ní samotnou.

„Vždyť já neumím žít hezký život. Asi si to nezasloužím.“ opakovala Anička během terapie.

„Žij přítomností, sni o budoucnosti, uč se minulostí.“

Odhalily jsme, že v jednom z minulých životů si s maminkou vyměnily své role a Anička byla maminkou malé holčičky.

Žily ve středověku, zuřila válka. Vojáci Aničku i její dceru zahnaly do kamenné rokle ze které nebylo úniku. Anička se však všemožně snažila zachránit život alespoň své dceři. Bohužel se to nepodařilo a obě zemřely v rokli hladem.

Anička cítila, že své mamince něco dluží a obětovala se pro ni v tomto životě. Proto zapomínala na sebe a nedokázala se radovat z maličkostí.

Jak se její život změnil po terapii najdeš v mé knize Nežij minulostí, ale pouč se z ní.

Máš podobný problém? Máš pocit, že si něco nezasloužíš? Nevěříš si? Regresní terapie Ti může pomoci.

Pokud se potřebuješ svěřit, můžeš mě kontaktovat pomocí kontaktního formuláře a společně můžeme najít východisko z Tvé situace. Stejně jako se nám to povedlo s Aničkou.

„Nejvyšší moudrostí je žít v přítomnosti, plánovat budoucnost a těžit z minulosti.“
Jsem regresní terapeutka a milovnice životního stylu jménem REIKI. Mou vášní je rozplétat tajemství ukrytá v minulosti, užívat si přítomnost a vědomě tvořit lepší budoucnost.  Provedu i Tebe a pomohu Ti odhalit tajemství ukrytá ve Tvé minulosti, které Ti brání užívat si přítomnost.  Více o mě zjistíte tady>> Jsem také autorkou knihy Nežij minulostí, ale pouč se z ní.
Komentáře