K vysněné postavě pomocí vlastní mysli

8.2. 2022Pavla Nováková785x

Dnes už vím, že pokud chci nějaké to kilo shodit, tak nestačí jen nasadit nějakou drastickou dietu a „mučit“ své tělo v posilovně. Je třeba se hlavně spojit se svým podvědomím a objevit nějaké strašáky z minulosti, kteří ovlivňují mé tělo.

Jak to vlastně funguje?

Možná už jsi někdy slyšela o tom, že naše mysl má takové dvě části. Jedná se o vědomou část, kterou můžeme brát jako rozum. Vědomou mysl můžeme ovlivňovat a měnit. Podvědomá část je část mysli, kde se ukládají naše vzpomínky, zážitky a různé vzorce chování, které vnímáme ve svém okolí a promítáme si je pak do našich životů.

Je čistě na Tobě, zda věříš na minulé životy a reinkarnaci duší. Já tomu však díky mým zkušenostem věřím. Každá duše během naše života sbírá nějaké zážitky a vzpomínky a ukládá je do našeho podvědomí. Stejně tak tam ukládá všechny naše životní zkoušky. Když zemřeme, duše putuje jinam ale ty vzpomínky si bere s sebou. Naše fyzické tělo se se smrtí většinou těchto vzpomínek zbaví. Ale znám i případy, kdy se zážitky z minulosti promítají i v dalších životech na fyzickém těle.

Vědomá a podvědomá mysl

Jako příklad můžu uvést muže, který trpí ukrutnými bolestmi zad, ale doktoři mu nedokážou pomoci a nikdo neví co s tím. Během regrese tento muž zjistil, že byl v jednom ze svých minulých životů, účastníkem válečného konfliktu. A během tohoto konfliktu schytal několik ran přes záda. A tuto bolest si přenesl i do současného života.

No a stejně tu funguje i s naší postavou, hmotností, váhou, říkej si tomu jak chceš. V našem podvědomí mohou být ukryté negativní vzpomínky, pocity nebo zážitky a na jejich základě můžeme přibírat na váze, protože si tělo myslí, že nás nějakými těmi kily navíc ochrání před dalším nebezpečím.

A jak jsem na tohle zrovna přišla?

Tenhle můj příběh začíná už někdy v dětství, kdy jsem byla spíše introvert a stranila jsem se kolektivu. Nevěřila jsem si, neměla jsem žádné sebevědomí a připadala jsem si ošklivá. Chyběla tedy i sebeláska a moje tělo se nebezpečně brzy začalo kulatit. Tehdy jsem vůbec ještě neměla tušení, co se to děje. Stále říkám, že ve školách chybí učení o osobním rozvoji, lidstvo by určitě bylo někde jinde, než jsme teď.

Už jsi ode mě možná slyšela, že jsem po maturitě vyrazila za prací do Španělska a tam mě čekalo kromě práce i velké poznání. Každé léto, které jsem tam strávila jsem vždycky odhodila minimálně 10 kg z toho, co jsem nabrala přes zimu v ČR. Dlouho jsem nedokázala přijít na to, proč tomu tak je, ale dnes už to vím. Byla jsem tam spokojená a na mé tělo má spokojenost a to, že jednám v souladu sama se sebou, velký vliv. A u Tebe to může fungovat úplně stejně.

Pamatuji si naprosto přesně moment, kdy jsem se na podzim vrátila ze Španělska a musela jsem si koupit celý nový šatník, protože přes léto jsem shodila tolik, že jsem vyměnila velikost 42 za velikost 36. Bylo to pro mě neskutečně krásné období. Jenže…nic netrvá věčně…

Když do Španělska přišla finanční krize, rozhodla jsem se vrátit domů natrvalo a změnit od základů svůj život. Potkala jsem chlapa, se kterým to zajiskřilo na první pohled…Ale nebyl to úplně pohádkový vztah. Ovšem mnohému nás naučil oba. A jak ovlivnil moji postavu? Dokud jsem se ve všem plácala a nervovala jsem se, tak šla kila dolů, ale jakmile jsem se hodila do klidu a neřešila to tolik, tak se kila pomalu zase začala vracet.

Když jsem poznala mého současného manžela, najednou bylo všechno úplně jinak. Cítila jsem se psychicky skvěle, ale moje tělo si to nemyslelo. Během 3 měsíců jsem přibrala asi 20 kg, ale rozhodně to nebylo tím, že bych ve své životosprávě něco změnila. Trápilo mě to tak dlouho, až jsem se s tím svěřila své kamarádce. Ta mi poradila, abych zkusila zase regresi. Něco jí říkalo, že máme s manželem za sebou nějakou špatnou zkušenost z minulosti a mé tělo, moje buněčná paměť, si to pamatuje a proto na to moje tělo reaguje. Obaluje se tukem na obranu proti případnému útoku ze strany manžela.

A na co jsme přišly s terapeutkou tehdy v regresi?

Opravdu jsme mezi sebou měli hodně bolesti a manžel byl v minulých životech na mě opravdu zlý. Psychicky a fyzicky mě týral. Musela jsem si všechny situace projít a dojít k odpuštění jak sobě, tak i jemu. Větší podrobnosti o tom, co mi tato regrese přinesla si můžeš přečíst v článku Přibrala jsem 20kg během 3 měsíců, ale podařilo se mi rychle zhubnout. Jak? Pomocí regrese

Není to tak dlouho, kdy už toho na mě bylo opravdu moc a rozhodla jsem se, že chci změnit všechny okolnosti ve svém životě, které mě nedělají šťastnou. A co mi vadilo nejvíc byla moje přebytečná kila, která mi zůstala po porodu. Když se žena necítí přitažlivá a hezká, všechno se kolem ní sype a nic se nedaří. Aspoň já to tak vnímám. Když jsem spokojená sama se sebou, všechno funguje tak jak má.

Nejen, že jsem začala cvičit jógu, k čemuž jsem se odhodlávala snad celé tři roky od porodu, ale navíc jsem začala pracovat se svou myslí a pomocí speciálních technik se mi daří zbavit se přebytečných kil a přepsat některá přesvědčení, která mi bránila v hubnutí. Musím říct, že jsem neskutečně šťastná, že se mi to daří. Za poslední měsíc jsem shodila cca 5kg na váhu, ale na cm to je o dost více a pozoruji to hlavně na svém oblečení.

Pokud se chceš i Ty naučit poslouchat svoje tělo, tak je teď právě ten nejlepší okamžik. Mohu Ti předat vše, co pomáhá mně kontrolovat své tělo.

Jsem regresní terapeutka a milovnice životního stylu jménem REIKI. Mou vášní je rozplétat tajemství ukrytá v minulosti, užívat si přítomnost a vědomě tvořit lepší budoucnost.  Provedu i Tebe a pomohu Ti odhalit tajemství ukrytá ve Tvé minulosti, které Ti brání užívat si přítomnost.  Více o mě zjistíte tady>> Jsem také autorkou knihy Nežij minulostí, ale pouč se z ní.
Komentáře