Všechno do sebe zapadá

6.10. 2021Pavla Nováková667x

Cítím se zase o kousek blíž svému snu. Všechno do sebe začíná zapadat a mé životní puzzle dostává konečně jasnou podobu.

Dlouho jsem na své životní cestě bloudila a nevěděla jsem, kterým směrem se vydat. Měla jsem jen velkou vizi. Věděla jsem, že chci pomáhat lidem a být časově i finančně nezávislá. Tahle vize mě hnala dopředu, ale cíl byl stále jen v mlze a netušila jsem jak se k němu dostat.

Vyzkoušela jsem mnoho možností, ale stále mě to vracelo zpět na začátek. Až v lednu 2020 začala moje cesta dávat konečně smysl a začaly mi přicházet do života různé indicie, ze kterých dodnes skládám to správné puzzle, které mě vede k mému vytouženému snu. A chci se s Tebou podělit o to, jak to všechno bylo a proč teď cítím, že už jsem jen krůček od dosažení cíle.

Neznamená to, že až cíle dosáhnu, přestanu se v životě snažit. Během té cesty jsem si vytyčila další cíle a vím, že se mi podaří vše splnit. Teď už to opravdu VÍM.

Pojď se se mnou vydat po stopách mého hledání a načerpej inspiraci k tomu, aby sis i ty splnila své cíle a vize, které máš.

Už je to fakt dávno, co jsem se rozhodla, že chci pomáhat lidem a navíc nechci být slepým zaměstnancem. Toužila jsem po finanční i časové svobodě.

Po několika neslavných pokusech jsem to už skoro vzdala a myslela jsem si, že na to prostě nemám a nezasloužím si tolik štěstí, abych dosáhla svého cíle.

Ale v roce 2020 mi přišel do cesty kurz PZP. A tehdy se to nějak zlomilo.

Najednou se přede mnou otevřela nová cesta. Získala jsem nový pohled na svět a začaly mi do života přicházet nové možnosti, o kterých jsem do té doby vůbec nevěděla.

Ale aby to nebylo tak jednoduché, objevily se také moje strachy a brzdy, které natropily docela dost škody. Najednou jsem otevřela světu svou 13.komnatu a nechala lidi nahlédnout do svého života.

Je sice fajn, že ovládám techniku regresní terapie, ale ne ve všem si s její pomocí mohu vyřešit své bloky sama. Proto jsem se rozhodla využít možnosti kouče a opravdu mě to velmi posunulo. Objevila jsem své talenty a zbavila se spousty strachů. Kouč mi pomohl najít ten správný směr, kurz PZP mi otevřel nové obzory ohledně online podnikání.

A kombinací toho všeho vznil můj projekt, který od té doby prošel mnoha změnami a dnes ho můžeš znát jako 13.komnatu Tvé mysli. 

Často si myslíme, že musíme všechno zvládnout sami a bojíme nebo stydíme se, říct si o pomoc. Ale právě pohled zvenčí od nezaujatého člověka nám mnohdy pomůže. Tak jako mně… A děje se mi to dodnes. Už se fakt nebojím ani nestydím si říct o pomoc, když ji potřebuji.

Od toho ledna 2020 jsem si prošla mnoha vzestupy i pády, ať už na cestě profesní nebo i osobní, ale každou tu zkušenost beru jako zkoušku. Zkoušku toho, jestli jsem opravdu ochotná udělat maximum pro splnění mého snu.

Co jsi ochotná udělat TY pro splnění svého snu?

Já opravdu hodně. Zkouším různé cesty a využívám své schopnosti a dary, abych mohla pomoci třeba i Tobě na cestě za Tvým snem.

A mezi ty další cesty patří opětovná spolupráce s koučem, protože už jednou se mi to osvědčilo a vždycky se na té cestě objeví nějaká překážka, kterou je třeba překonat. A s pomocí někoho, komu důvěřuješ to jde mnohem lépe.

Když v životě najdeš cestu bez překážek, tak určitě nevede nikam.

A podle toho se řídím i já. Čím dál víc miluji překážky a výzvy, protože vím, že mě posunou zase blíž k mému snu.

Jelikož se pohybuji ve světě alternativní medicíny, která mě opravdu hodně baví, zajímám se o další směry a techniky, které by mohly pomoci mně, mým blízkým i mým klientům.

A už dlouho jsem si pohrávala s myšlenkou proniknout do tajů další takové techniky, kterou je EFT terapie. Říká se jí Technika emoční svobody. V budoucnu si o ní ještě řekneme více, ale dnes ji zmiňuji hlavně proto, že dlouho v mém životě jen kroužila, ale dnes už do něj vstoupila naplno.

Jak k tomu došlo?

Oslovila mě nabídka konzultace od mé známé a kolegyně mentorky. Během konzultace se děly téměř zázraky. A mohla za to právě technika EFT, která mi znovu vstoupila do života a ukázala mi, s jakou lehkostí a ladností se dají problémy řešit.

No a najednou jsem pocítila, že je to přesně ten směr, kterým se chci vydat a proniknout do tajů této techniky.

Konzultace proběhla včera a dnes už jsem součástí kurzu techniky EFT. Kruh se uzavírá a jeden z posledních dílků mého puzzle zacvakl přesně tam, kam patří.

Pokud jsi dočetla až sem, tak Ti moc děkuji za pozornost. Snad Ti moje zpověď ukázala, že i když si myslíš, že na něco nemáš, že si to třeba nezasloužíš, tak je to jen jeden úhel pohledu. Druhý úhel může být úplně jiný. A pokud se vydáš na svou správnou cestu, tak věř, že Ti budou všechna ta znamení a kousky Tvého puzzle přicházet do života samy.

Důležité je ROZHOUDNOUT se, že chceš něco změnit a udělat první krok. Pak už to jde samo…

Pokud neznáš ten první krok nebo si prostě jen nevěříš, a nebo se bojíš vystoupit ze své komfortní zóny, neboj se říct si o pomoc. Víc hlav, víc ví.

A teď už vítej na nové cestě za svým snem. Jsem tu pro Tebe, pokud budeš chtít.

Jsem regresní terapeutka a milovnice životního stylu jménem REIKI. Mou vášní je rozplétat tajemství ukrytá v minulosti, užívat si přítomnost a vědomě tvořit lepší budoucnost.  Provedu i Tebe a pomohu Ti odhalit tajemství ukrytá ve Tvé minulosti, které Ti brání užívat si přítomnost.  Více o mě zjistíte tady>> Jsem také autorkou knihy Nežij minulostí, ale pouč se z ní.
Komentáře