💔 Špatně spíš a nic             nepomáhá?

💔 Cítíš ve svém                     domově negativní         energii?

💔 Budí se Tvé dítě               často v noci?

podělím se s Tebou o způsob, jak vyřešit špatný spánek a negativní energii ve Tvém domově.

U nás doma pomohlo změření geopatogenních zón...

Co jsou geopatogenní zóny?

Geopatogenní zóny můžeme definovat jako energie, které vyzařují ze země a které mají negativní vliv na energetická pole všeho živého. Dříve se geopatogenním zónám rovněž říkalo dračí žíly a učení o těchto zónách má více jak 4000 let starou historii. První zmínky o geopatogenních zónách pochází z Číny.

Jak se geopatogenní zóny projevují?

Zóny se projevují mnoha způsoby, můžeme si však říci, že pokud se v některé z nich nacházíš, budeš mít nepříjemný pocit.

Už se Ti někdy stalo, že jsi přišla na nějaké místo a od samotného začátku jsi měla zvláštní, divný a nevysvětlitelný pocit? Nebylo Ti na takovém místě dobře a příjemně, ačkoli jsi vůbec nevěděla proč? Tak věř, že právě na tom místě se  nacházela geopatogenní zóna.

Jak na nás působí?

Pokud budeš geopatogenní zóně vystavena jen krátký čas, nic Ti neudělá. Maximálně se budeš cítit nepříjemně, nebude Ti na daném místě dobře, jak se říká –  nebudeš ve své kůži.

Pokud se ale těmto zónám vystavíš na delší dobu, pak riskuješ, že negativně ovlivní Tvé fyzické i duševní zdraví. Mohou se u Tebe projevit nejrůznější zdravotní obtíže a nemoci, které budou mít tendence se opakovat. Můžeš se cítit unavená, podrážděná a nervózní, ačkoli k nervozitě nebudeš mít jediný rozumný důvod.

Na děti působí mnohem více nežli na dospělé..

Ještě nutno dodat, že geopatogenní zóny mají na děti daleko silnější vliv nežli na dospělého člověka. Pakliže dítě spinká na místě, kde působí tyto zóny, může se v noci často budit, může hodně plakat nebo mohou cestovat po postýlce.

A přesně kvůli mé dceři jsem se dostala ke způsobu, jak změřit geopatogenní zóny. Naučila mě to moje maminka. A teď se to můžeš naučit i Ty.

Stačí když vyplníš svou e-mailovou adresu a já Ti pošlu odkaz na jasný a srozumitelný návod.