• Opakují se Ti v životě nevydařené partnerské vztahy?
 • Máš zdravotní problémy a lékaři si s tím nevědí rady?
 • Trpíš různými fobiemi, úzkostmi nebo i strachy a komplikuje Ti to život?

Pokud jsi alespoň jednou odpověděla ANO, nezoufej. Mám pro Tebe řešení v podobě 

Regresní terapie online 

Jak funguje regresní terapie?

Regresní terapie probíhá obvykle jako 1,5 hodinové sezení. Podle povahy problému je jednorázové, nebo se opakuje v intervalech podle domluvy.

Je to takové "povídání se zavřenýma očima."

Pod mým vedením si vybavuješ stěžejní situace z minulosti a nahlas je procházíš.

Podstatou a cílem procesu je znovuprožití a odpoutání se od negativních emocí spojených s traumatem ukrytým ve Tvém podvědomí.

Už nejsi na své trápení sama...

Co Ti regresní terapie přinese?

 • Objevíš příčinu svého trápení
  Prožiješ opětovně okamžiky, které způsobily Tvůj problém, pochopíš PROČ se to děje.
 • Uleví se Ti
  Odpoutáš se od tehdy prožitých traumat nebo negativních emocí. Už Tě dál nebudou ovlivňovat.
 • Dojdeš k odpuštění
  Odpustíš sama sobě i lidem, u kterých pociťuješ nějakou křivdu.

Co o regresní terapii říkají mé klientky?

Ocitla jsem se v situaci, kdy se na mě začaly doslova valit katastrofy převážně v soukromém životě. Dospěla jsem do situace, kdy jsem už nevěděla jak dál, každý den byl pro mě náročný, večer jsem padala únavou a ráno vstát byl pro mě doslova nadlidský výkon. Hledala jsem nějaký světlý bod, který by mi pomohl najít důvod těšit se na další dny a nebát se, že je jen protrpím. Regresní terapie jsem se nejdříve obávala, protože jsem nevěděla, co můžu očekávat. Po přečtení tohoto e-booku jsem se uklidnila a začala se těšit na moje první setkání s regresní terapií. Musím říct, že zabrala skvěle. Okamžitě jsem pocítila úlevu a hlavně našla odpovědi na některé mé otázky. Vím, že mě čeká ještě pěkný kus cesty, ale těším se, že všechny obavy a strachy, které mě doslova táhly k zemi, nadobro vymizí a já se budu moci znovu nadechnout a těšit se, co krásného mě v životě čeká. Paulitu rozhodně doporučuji. Je vždy ochotná naslouchat a hlavně připravená a odhodlaná pomoci.
Marcela Borůvková
Chci Vám se s Vámi podělit o krásný zážitek. Zajímám se hodně o energie, miluji anděle, archanděle a vše co je s nimi spojené. Jak už to tak bývá, mám celkem náročný život (kdo ne v dnešní době 🙂). Můj největší celoživotní problém byl s mou maminkou. Věřte mi není to lehké. S Paulitou se znám už delší dobu a když mi nabídla svou pomoc, hned jsem věděla, že to je přesně to, co potřebuji. Domluvily jsme se na regresi online a já se těšila, že konečně pochopím, kde je problém v mém vztahu s maminkou. Díky Paulitě dnes už vím.🙂 A věřte mi budu ji znova obírat o její čas, abych co nejvíc vyřešila v tomto životě. 🙂. Pokud Vás tíží cokoliv, nebojte se a řekněte si o pomoc. Paulita je úžasná bytost a určitě Vám ráda pomůže. Díky Pauli ♥️mám tě ráda jsi skvělá.
Zlatuše Dopitová

Co od regresní terapie neočekávat?

 • Nečekej, že všechny Tvé problémy zmizí po jednom sezení terapie. Výrazně se Ti ale uleví hned.
 • Regresní terapie není klasický způsob hypnózy ve stylu "Básníků", když Písařík mluví o tom, že se mu médium svléká. Jsi při smyslech a víš o všem,co se kolem děje.

Kdo jsem já a proč Ti mohu pomoci?

Jmenuji se Pavla a dnes žiju běžný život se vším,co mi do něj přichází. Dokážu se postavit čelem různým výzvám a hravě si poradit s negativními emocemi i traumaty z minulosti, když se objeví.

ALE...

Nebylo to tak vždycky. Mé dětství a dospívání nebylo zrovna šťastné a zanechalo to ve mě spoustu negativních emocí a strachů. 

Procházela jsem opakovaně nefunkčními partnerskými vztahy, protože jsem od partnerů očekávala vice lásky, než mi byli schopni dát. 

Postavila mě na nohy právě REGRESNÍ TERAPIE a dodnes mi pomáhá řešit nástrahy z minulosti, které občas ještě vyplavou na povrch. Vždy jdu zpět až k původní příčině, která zavinila můj daný problém.

Chceš se také zvednout zpět na nohy?

Napiš mi a domluvíme si termín a podrobnosti regresní terapie online 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů