Provázejí Tě problémy, které mají kořeny ve Tvé minulosti a Ty si s tím nevíš rady?

Regresní terapie řeší různé typy problémů, ať už zdravotních, či psychických. 

Mě k regresní terapii dovedly neustále se opakující pocity viny a méněcennosti. Našla jsem příčinu, pochopila souvislosti a rozhodla se to změnit.

JAK POZNÁŠ, ŽE JE REGRESNÍ TERPIE PRÁVĚ PRO TEBE?

  • Máš zdravotní problémy, ale lékaři tvrdí, že jsi zdravá, nebo nemohou nalézt vhodnou léčbu
  • Nosíš v sobě pocit viny
  • Často se v životě stavíš do role oběti?
  • Opakují se Ti v životě určité situace
  • Řešíš problémy ve vztazích

Jakou mají zkušenost mé klientky?

Ocitla jsem se v situaci, kdy se na mě začaly valit katastrofy převážně v soukromém životě. Dospěla jsem do situace, kdy jsem už nevěděla jak dál, každý den byl pro mě náročný, večer jsem padal únavou a ráno vstát byl pro mě doslova nadlidský výkon. Hledala jsem nějaký světlý bod, který by mi pomohl najít ten důvod těšit se na další dny a nebát se, že je jen protrpím. Regresní terapie jsem se nejdříve obávala, protože jsem nevěděla, co můžu očekávat. Po přečtení ebooku jsem se uklidnila a začala se těšit na moje první setkání s regresní terapií. Musím řict, že zabrala skvěle. Okamžitě jsem pocítila úlevu a hlavně našla odpovědi na některé mé otázky. Vím, že mě čeká ještě pěkný kus cesty, ale těším se, že všechny obavy a strachy, které mě doslova táhly k zemi, nadobro vymizí a já se budu moci znovu nadechnout a těšit se, co krásného mě v životě čeká. Paulitu rozhodně doporučuji. Je vždy ochotná naslouchat a hlavně připravená a odhodlaná pomoci.
Marcela Borůvková
Chci se s Vámi podělit o krásný zážitek. Zajímám se hodně o energie, miluji anděle, archanděle a vše, co je s nimi spojené. Jak už to tak bývá, mám celkem náročný život.(kdo v dnešní době ne, že) Můj celoživotní problém byl s mou maminkou. Věřte mi, není to lehké. S Paulitou se znám už delší dobu a když mi nabídla svou pomoc, hned jsem věděla, že to je přesně to, co potřebuji. Domluvily jsme se na regresi online a já se těšila, že konečně pochopím, kde je problém v mém vztahu s maminkou. Díky Paulitě dnes už vím :).A věřte mi, budu ji znovu obírat o její čas, abych co nejvíc vyřešila v tomto životě. Pokud vás tíží cokoliv. nebojte se a řekněte si o pomoc. Paulita je úžasná bytost a určitě vám rádá pomůže. Díky Pauli, mám Tě ráda. Jsi skvělá.
Zlatuše Dopitová

Nahlédni pod mým vedením do své minulosti

Pomohu Ti objevit kořeny Tvého problému a poochopit, proč se Ti to děje. A společně se vydáme na novou životní cestu.

Terapie online z pohodlí Tvého domova

Terapie probíhá z pohodlí Tvého domova pomocí videohovoru. Je na Tobě, který způsob videohovoru si vybereš. Já jen potřebuji vidět Tebe a reakce Tvého těla během terapie. Možnost se spojit máme přes Messenger, whatsApp, Skype nebo ZOOM.

REZERVUJ SI SVŮJ TERMÍN 

Pokud už ses rozhodla, že chceš nahlédnout do své minulosti a něco ve svém životě změnit, tak si nejprve rezervuj svůj termín.

Cena terapie v délce 1,5 hodiny je 2500 KČ / 102 EUR