❤❤ MIMOŘÁDNÁ ZPRÁVA: Nastává čas, kdy si můžeš zajistit svého průvodce pro rok 2023. VYMAZLENÝ DIÁŘ PRO ŽENY je momentálně v prodeji. Podrobné informace najdeš ZDE>>>❤❤

13.KOMNATA TVÉ MYSLI 

aneb, jak a proč mi pomůže regresní terapie

  • Trápí Tě zdravotní problémy a lékaři tvrdí, že jsi naprosto zdravá?
  • Máš nevysvětlitelné stavy úzkosti, deprese a strach z různých situací ve Tvém životě?
  • Stává se Ti, že se stejné nebo podobné situace opakují?

Co s tím?

Je možné, že máš ve svém podvědomí ukryté nějaké negativní emoce či zážitky, o kterých nevíš. Tyto skryté emoce a zážitky mohou působit na tvé fyzické zdraví, psychickou pohodu a další situace ve Tvém životě.

A s tím přesně pracuje REGRESNÍ TERAPIE.

CO TO JE? JAK TO FUNGUJE?

 

ZÍSKEJ MŮJ EBOOK A PRONIKNI DO 13. KOMNATY SVÉ MYSLI.

Tento ebook změnil život již 0 lidem

Co o eBooku říkají  čtenáři?

"Poslední dobou se hodně zajímám o minulé životy a o znovuobjevení vzpomínek z dětství, proto mě e-book ihned zaujal. Čtenář se v něm dozví, co to regresní terapie vlastně je a jaké problémy řeší. Velmi jsem ocenila i osobní zkušenost autorky. Měla jsem možnost dozvědět se o regresi něco více, a určitě se budu k ebooku ráda vracet."
Hana Hromiaková
"Ocitla jsem se v situaci, kdy se na mě začaly doslova valit katastrofy převážně v soukromém životě. Dospěla jsem do situace, kdy jsem už nevěděla jak dál, každý den byl pro mě náročný, večer jsem padala únavou a ráno vstát byl pro mě doslova nadlidský výkon. Hledala jsem nějaký světlý bod, který by mi pomohl najít důvod těšit se na další dny a nebát se, že je jen protrpím. Regresní terapie jsem se nejdříve obávala, protože jsem nevěděla, co můžu očekávat. Po přečtení tohoto e-booku jsem se uklidnila a začala se těšit na moje první setkání s regresní terapií. Musím říct, že zabrala skvěle. Okamžitě jsem pocítila úlevu a hlavně našla odpovědi na některé mé otázky. Vím, že mě čeká ještě pěkný kus cesty, ale těším se, že všechny obavy a strachy, které mě doslova táhly k zemi, nadobro vymizí a já se budu moci znovu nadechnout a těšit se, co krásného mě v životě čeká. Paulitu rozhodně doporučuji. Je vždy ochotná naslouchat a hlavně připravená a odhodlaná pomoci."
Marcela Borůvková
" E-book jsem přečetla jedním dechem. Ještě ráno jsem nevěděla, co je regresní terapie a teď se bojím, co mi odkryje... Je to snad znamení z vesmíru, že to mám zkusit? Je to příležitost, kterou mám využít? Mnoho nezodpovězených otázek. Ale odpověď je nablízku... Jen chtít..."
Michaela Havránková www.byznysmenky.cz