Přibrala jsem 20kg během 3 měsíců, ale podařilo se mi rychle zhubnout. Jak? Pomocí regrese

9.4. 2020Pavla Nováková1813x

“ Neobléknu svoje oblíbené džíny, “ zjišťuji zoufale. Jak je to možné? A co s tím?

Nezměnila jsem své stravovací návyky, jím pořád stejně. Mám jen nový vztah. Je snad viníkem mého váhového přírůstku můj nový partner?

To všechno byly myšlenky, které se mi honily hlavou. Ještě jsem se v tom chvíli plácala, ale pak mě napadlo zavolat mé terapeutce a ověřit si, jestli by mi s tímto problémem nemohla pomoci mnou tolik oblíbená regrese.

„Můžeme se na to společně podívat, “ odpověděla obratem. „Napadá mě, jestli nemáte s Vaším novým partnerem něco nevyřešeného z minulosti, “ dodala ještě. „Je možné, že Vaše přebytečná kila Vás před ním chrání. Mohl Vám ubližovat.“ rozvíjela dál své myšlenky.

Domluvily jsme si termín terapie a já se nemohla dočkat toho, co zase objevím ve své minulosti. Netušila jsem, že to nebude vůbec příjemné zjištění.

„Nic nevidím, jen tmu. Cítím úzkost, nemůžu dýchat.“ Tak jsem se cítila, když jsem se dostala do prvního života onoho sezení.

„Zkuste se vrátit v tom životě zpátky, abychom zjistily, kdo jste a jak jste se do té tmy dostala,“ vedla mě terapeutka.

„Jsem muž, mnich,“ popisuji co vidím.

Moje matka mě nechala zazdít.“. „Vidíte své matce do tváře? Je to někdo, koho znáte teď, v tom současném životě?“.

 

Mnich

„Ano…Je to můj současný přítel.“ zjišťuji s hrůzou a rázem mi začíná být vše jasné. Zpracovaly jsme vše potřebné v onom životě a rozhodly se vydat do dalších životů, jestli tam neobjevíme ještě něco užitečného.

„Jsem žena, žiji s manželem na venkově. Máme skromný domeček.“. „Kdo je Vaším manželem? Znáte ho teď?“.

„Je to opět můj současný přítel.“. „Jaký máte vztah? Milujete se?“ vyzvídá terapeutka další podrobnosti.

“ Já ho miluji, ale on mi ubližuje. Psychicky i fyzicky mě týrá. Mlátí mě. Musím ho poslouchat na slovo, jinak mě zbije, “ popisuji vše co vidím a cítím.

Venkov

„Dobře, tak teď musíme zapracovat na Vašem odpuštění. Odpusťte Vašemu manželovi i sobě sama. Jemu za to, jak Vás týrá a sobě za to, že jste to snášela a mlčela.“ vede mě terapeutka a pomáhá mi zpracovat to ošklivé, co jsem právě odhalila.

Jakmile jsme provedly odpuštění, bylo mi jasné, že sezení je u konce. Ještě mi doporučila, abych zkusila pracovat s afirmacemi, které mi pomohou ovlivnit mé podvědomí.

Afirmace

Ale jak se s tím poperu dál? Odpustila jsem mu dostatečně? Byly to důvody mého tloustnutí? Tak takové myšlenky ze mi honily hlavou cestou domů.

A JAK TO DOPADLO?

Odpustila jsem sama sobě i příteli dostatečně, protože z přítele se stal můj manžel i v tomto životě a za měsíc po regresi se mi podařilo shodit cca 10 kg aniž bych držela jakékoliv diety nebo nějak vědomě měnila svou životosprávu.

Celých 20 kg se mi ještě nepodařilo shodit, protože měsíc a půl od regrese jsem zjistila, že jsem těhotná. Teď jsem maminkou úžasné holčičky a povedlo se mi alespoň shodit všechna kila, která jsem nabrala v těhotenství. A pokračuji postupně blíž a blíž k mé původní váze. Čím víc se mám ráda, tím líp se mi hubne.

A proč vám to všechno povídám?

Nechci abyste si mysleli, že když podstoupíte regresi, okamžitě zhubnete. Spíš jde o sebelásku. Čím více se máte rádi, tím lépe se můžete cítit ve vlastním těle.

Jsem regresní terapeutka a milovnice životního stylu jménem REIKI. Mou vášní je rozplétat tajemství ukrytá v minulosti, užívat si přítomnost a vědomě tvořit lepší budoucnost.  Provedu i Tebe a pomohu Ti odhalit tajemství ukrytá ve Tvé minulosti, které Ti brání užívat si přítomnost.  Více o mě zjistíte tady>> Jsem také autorkou knihy Nežij minulostí, ale pouč se z ní.
Komentáře