fbpx

Osvědčené tipy, jak nepřenášet své bloky, traumata a strachy na děti 

Nauč se pracovat se svými emocemi, abys lépe porozuměla sobě i svým dětem. 

Tento ebook pomohl již 0 maminkám.

Co se v ebooku dozvíš? 

V ebooku najdeš informace i praktické návody na to, jak pracovat se svými emocemi, strachy, traumaty a bloky z dětství. 

  • Jak funguje podvědomí
    Nakoukneme pod pokličku našeho podvědomí.
  • Jak děti přebírají naše bloky, traumata a strachy
    Vysvětlíme si, jak dětské podvědomí vnímá vše, co se děje kolem, i když si to my ani neuvědomujeme.
  • Jak odhalit Tvé negativní emoce a vzorce
    Ukážu Ti několik tipů, jak objevit a pochopit své negativní emoce a vzorce chování, které Ti neslouží. A jak je nepřenášet na děti.

Co ebook přinesl ostatním maminkám? 

Ebook je skvělý a moc se mi líbí. Věřím, že mnoha maminkám, které mají tyto potíže, ebook ukáže, jak těmto blokům a traumatům předejít.
Amélie Nová
Moc děkuji za Tvůj ebook. Přečetla jsem ho jedním dechem a opravdu mě zaujal. V některých situacích se i sama poznávám. Proběhlo u mě i nějaké to zamyšlení nad těmi traumaty, která mohu svému dítěti způsobit i do budoucna, ne jen teď.
Anna Matoušková
Ebook Paulity věnovaný tématu strachů a bloků a jejich přenášení na děti mě zaujal na první dobrou. Sama mám tři děti a cítím, že nejednou zbytečně předjímám něco, co je moje, ne mého dítěte. Že jej zbytečně ovlivňuji. Paulita věcně a logicky vysvětluje zákonitosti a souvztažnosti mezi minulou zkušeností a našimi reakcemi a chováním. Úžasné je uvědomění, že jsou tyto reakce přirozené a není potřeba se za ně nemít ráda nebo si je vyčítat. A hlavně, že s tím můžu skutečně něco vědomě dělat. Ebook nabízí konkrétní tipy, jak tyhle nevědomé vzorce nepřenášet na děti a nechtěně jim tak neubližovat. Vřele ebook doporučuji všem, co mají malé, ale i velké děti a cítí, že mají v sobě nerozklíčované strachy a nechtějí je přenášet na své děti.
Lenka Šťastná
Vzhledem k tomu, že jsem máma dvou malých kluků (3 roky; 4 měsíce), ráda si čtu publikace, které se týkají výchovy dětí. Hledám v nich inspiraci, co by mi pomohlo v získávání pozitivního vztahu s mými kluky. A eBook obsahuje jednoduché a účinné rady, které pomohou. Mě samotné přinesly pár AHA momentů a uvědomění, které jsem sice znala, ale potřebovala znova slyšet.
Kateřina Provazníková
Autorka nám pomáhá pochopit naše dávné negativní vzorce, které jsme si donesli ze svého dětství. Pomocí jednoduchých rad nás učí, jak je nepřenášet na své dítě. Popisuje nám svůj vlastní příběh a je vidět, že si celým procesem sama prošla. Je to e-book, který nás naučí přemýšlet o sobě a o svém dítěti jinak a pomůže nám vybudovat s dítětem lepší vztah, který jsme měli my sami se svými rodiči. Vřele doporučuji pro každého, kterému není lhostejný osud svého dítěte.
Lucie LaMar