„Mami, já Tě potřebuji…“

29.4. 2020Pavla Nováková2035x

Obrátila se na mě Lenka, že od porodu své dcery cítí takový zvláštní strach a nedokáže si ho vysvětlit. Jestli bych ji nemohla pomoci tento strach identifikovat.

Jelikož se jedná o mou příbuznou, nedokázala jsem odmítnout.

Nahrávka, kterou jsem ji poslala na vyzkoušení, ji dostala nejen do jejího dětství, ale také do roku 1789, kdy žila jako pasačka v Texasu.

V tom obraze, kam se dostala pomocí nahrávky se nacházela ve westernovém městečku na tom jeho „náměstí“ a cítila na sobě pohledy lidí z okolí, ale vůbec nikoho neviděla. Jen jakýsi „šerif“ se k ní blížil na koni.

Měla na sobě bílé šaty. Cítila přesně ten samý strach, který ji poslední dobou tak trápí… A najednou bylo všechno pryč…

Proto jsme se domluvily na regresi online, abychom odhalily, co ji v tom Texasu tak ovlivnilo.

Velice rychle se tam dostala i pod mým přímým vedením. Tentokrát měla na sobě černé šaty a lesklé černé boty.

Rozčíleně vyběhla z domu a svižnou chůzi šla do květinářství. Tam narazila na onoho šerifa, ale v tomhle příběhu neměl na ni žádný vliv.

Důležitá byla paní za pultem v květinářství, ve které Lenka poznala svou maminku z tohoto života. Žena se cítila velice skroušeně a čekala, co jí Lenka řekne. Věděla, že za ní přijde a bude zuřit.

Když jsem se jí zeptala, co se stalo a proč je tak naštvaná, najednou se dostala zpět do současného života.

Maminka seděla v křesle v jejich bytě, kde Lenka vyrůstala a byla absolutně apatická. Byla těhotná, ale na Lenku se vůbec netěšila. Brala to jako samozřejmost života, že by měla mít děti, ale vůbec ji to netěšilo. Už jedno dítě má a správná rodina má mít aspoň 2 děti, tak co.

U křesla stál Lenky táta a snažil se vyprovokovat mámu k nějaké reakci, ale marně. Viděly jsme, jak se rozhodl, že vezme starší dceru a odejde s ní. Mamce to bylo jedno. Požádala jsem tedy Lenku, která se v břiše maminky cítila hrozně, aby rodičům poslala všechnu svou lásku, aby jim řekla, že je má ráda, a že se na ně moc těší. Také k nim vyslala paprsek bílého světla, které je zabalilo do léčivé bubliny.

Rodiče se najednou začali usmívat a objímat. A společně se těšit na další společné miminko.

Když už byla maminka zase v lepším rozpoložení, pobidla jsem Lenku, aby se ji zkusila zeptat, co se stalo, že se zhroutila. Dozvěděla se, že její babička, mamky mamka byla proti, aby se Lenka narodila. Nutila mámu, aby další dítě už neměla. A mamka byla celý život v jejím vlivu a dělala všechno podle maminky.

Tentokrát se ale vzepřela a rozhodla se o Lenku zabojovat. Přes všechny klacky, co ji maminka házela pod nohy, dala Lence život.

Když jsme s Lenkou nahlédly do období po jejím narození, viděly jsme, že mamka sice fungovala jako manželka a maminka, ale chyběly i sebemenší náznaky citů.

Opět jsem Lenku požádala, aby projevila mamince lásku a vysvetlila jí, že ji potřebuje. Vše se zalilo sluncem.

Proč maminka nedávala najevo city?

Protože je od své maminky taky neměla a podvědomě si myslela, že je to tak správně. Převzala od maminky tento vzorec. Teď už ale ví, že to nebylo správně.

A jak se teď cítí Lenka?

Když jsem se jí na to zeptala, odpověděla mi tohle: „Hele u mě paráda, cítím se teď nějaká volnější 🙏

Více o tomto příběhu se můžeš dočíst v mé knize Nežij minulostí, ale pouč se z ní.

Jsem regresní terapeutka a milovnice životního stylu jménem REIKI. Mou vášní je rozplétat tajemství ukrytá v minulosti, užívat si přítomnost a vědomě tvořit lepší budoucnost.  Provedu i Tebe a pomohu Ti odhalit tajemství ukrytá ve Tvé minulosti, které Ti brání užívat si přítomnost.  Více o mě zjistíte tady>> Jsem také autorkou knihy Nežij minulostí, ale pouč se z ní.
Komentáře