„Mám potřebu partnera neustále kontrolovat…“

28.9. 2020Pavla Nováková1032x

“ Přišla jsem partnerovi na nevěru a bojím se, že o něj přijdu. Po celou dobu našeho vztahu mám potřebu ho vlastnit a neustále ho kontroluji.“

Obrátila se na mě Petra, že by potřebovala pomoct. S partnerem je už hodně dlouho a připadá si ve vztahu jako ta dominantní, ale zachází dost do krajnosti. Neustále se v ní objevuje pocit, že potřebuje partnera vlastnit, že ho musí neustále kontrolovat. Vadí jí, když partner zalichotí někomu jinému a cítí v tom přímý útok proti své osobě.

Už je nešťastná sama ze sebe. Takže jsme se spolu domluvily na regresi online. Mimo jiné se mi svěřila, že regresi už podstoupila, ale vše se odehrávalo v současném životě. Jakmile se dostala do minulého života, přišel nějaký blok a nedokázala se pohnout z místa.

Nejprve jsme spolu probraly celou situaci a také to, zda něco odhalila nahrávka, kterou dávám jako bonus k mému ebooku ZDARMA.

Popsala mi, že se dostala do okamžiku, kdy viděla nějakého muže oblečeného v kožešině, jak stojí před jeskyní a cítí se opravdu osaměle. Nedokázala rozluštit proč to tak je a co se tam stalo.

Aniž bychom to předem plánovaly, tak už během počáteční fáze, kdy se mysl i tělo uvádí do klidu, jsme se opět ocitly před jeskyní a Petra zjistila, že ten muž, co tam stojí je vlastně ona. Tentokrát se nám společně podařilo se dostat do okamžiku, který mohl za jeho stav osamělosti.

Společně s Petrou jsme odhalily, že ten muž byl vyloučen z tlupy, protože se zamiloval do ženy, která už patřila někomu jinému. Plánovali společně útěk od tlupy a chtěli být jen spolu. Žena dostala strach a on to bral jako zradu. Všechno prasklo a on byl vyloučen z tlupy a donucen odejít.

Když jsme pronikly do tohoto příběhu z Petřina minulého života, přiznala mi, že v té ženě poznává svého současného partnera. Možná už to víš a možná ne, ale v každém našem životě kolem sebe máme stejné duše. Ovšem jsou v různých životních rolích, podle toho, co se máme v daném životě naučit a co máme pochopit.

Pobídly jsme toho muže, aby si promluvil s tou ženou a zjistil, co ji vedlo k tomu rozhodnutí, proč ho opustila a nechala ho vyloučit z jejich tlupy. Chtěla jsem docílit toho, aby Petra pochopila, co společného má tato situace se současným problémem v partnerství.

Žena mu řekla, že dostala strach a proto se rozhodla zůstat s tím mužem, ke kterému patřila. Nechtěla riskovat a raději zvolila zůstat. Muž ji vyslechl a nakonec jí i odpustil. Ale Petra stále nechápala všechny souvislosti. Proč se tedy cítí tak osaměle? Proč má stále tendence toho současného partnera hlídat? Proč si nedovolí být šťastná a v klidu?

Podívaly jsme se společně, co se stalo poté, co muž ženu vyslechl a odpustil jí. Když došlo k odpuštění, muž se od ženy dokázal odpoutat a jít dál. Našel si novou partnerku a měli spolu hromadu dětí. Jeskyně byla najednou plná radosti a smíchu. Muž si užíval svou rodinu a tentam byl ten ošklivý pocit osamělosti.

Zemřel sice bez přítomnosti své milované rodiny, ale to jen proto, že ho zakousl medvěd, když muž lovil oběd.

A co z toho všeho vyplývá?

Pokud máš pocit, že musíš o partnerovi vědět vše a neustále ho kontrolovat, zkus se zamyslet nad tím, proč tomu tak je… Jak se chováš k partnerovi? Necítíš nějakou křivdu? Věříš mu?

Zkus se nad tím zamyslet a podívat se na vše z jiného úhlu pohledu. Pokud přijdeš na něco, co děláš jinak, než bys měla, změň svůj přístup.

Pamatuj, že pokud přetrvává pocit osamění nebo nespokojenosti, vždy se můžeš vydat jinou cestou a najít spokojenost a štěstí.

Jsem regresní terapeutka a milovnice životního stylu jménem REIKI. Mou vášní je rozplétat tajemství ukrytá v minulosti, užívat si přítomnost a vědomě tvořit lepší budoucnost.  Provedu i Tebe a pomohu Ti odhalit tajemství ukrytá ve Tvé minulosti, které Ti brání užívat si přítomnost.  Více o mě zjistíte tady>> Jsem také autorkou knihy Nežij minulostí, ale pouč se z ní.
Komentáře