Moje cesta, aneb jak jsem se naučila jít dopředu a neohlížet se zpět ...

 

Kdo jsem?

Jmenuji se Pavla Nováková, jsem regresní terapeutka, mistr REIKI, autorka projektu 13.komnata Tvé mysli a v neposlední řadě také šťastná maminka úžasné holčičky a spokojená manželka.

Odmalička mám silně vyvinutou intuici a zajímám se o věci, které nejsou vidět na první pohled.

Ve světě regresní terapie a REIKI se pohybuji od roku 2013, chvíli po tom,kdy jsem ukončila své působení ve slunném Španelsku.

Se svými klientkami pracuji v rámci individuální spolupráce- konzultace a terapie online, pomocí online kurzů a programů,kde jim předávám své zkušenosti a učím je postupy, které mi v životě pomáhají a neustále mě posouvají dál.

S čím konkrétně dokážu svým klientkám pomoci?

  • Řešíme spolu různé zdravotní problémy,na které je klasická medicína krátká.
  • Dokážeme společně rozmotat klubko zamotaných nebo nefunkčních vztahů, ať už partnerských nebo v rámci rodiny a přátel.
  • Objevujeme tajemství z minulosti, která jsou ukrytá v našem nitru a brání nám jít dál a neohlížet se zpět.
  • Umožňuji jim vstoupit do světa REIKI, které není jen energetickým léčením,ale dá se aplikovat do všech životních situací. 

Jak to u mě vlastně všechno začalo?

Dnes žiji život, takový, jaký jsem si vždycky přála...

Mám úžasnou rodinu, skvělé přátele, dělám co mě baví a naplňuje...

Ale nebylo to tak vždycky...

Na své dětství nevzpomínám zrovna moc ráda. Vše bylo ovlivněno tím, že jsem byla neplánované dítě.

Neměla jsem dostatek rodičovské lásky, moje maminka trpěla ve vztahu s mým otcem a dnes už vím, že nevědomky přenášela všechno své trápení na mě..

Byla ke mně někdy až přehnaně kritická, což jsem nesla velmi těžce a vedlo to k uzavření se do sebe a vyhýbání se mým vrstevníkům.

Když se narodil bratr, šla jsem na druhou kolej a to mi vadilo ještě víc. Začala jsem dost vyvádět, aby si mě rodiče víc všímali.

NEŘÍKÁM, ŽE BYLO VŠE CHNO ŠPATNĚ, ALE....

Styl zákazů a příkazů a nedostatek rodičovské lásky mi nadělal spoustu trablů v mém dalším životě... Nedokázala jsem si udržet partnera, protože jsem od něj vyžadovala víc lásky, než mi byli schopni dát mí rodiče.

Dlouho jsem se motala v bludném kruhu... 

MŮJ ŽIVOT DOSTAL NOVÝ SMĚR PO MATURITĚ,KDY JSEM SE ROZHODLA ODJET PRACOVNĚ DO ŠPANĚLSKA...

Teprve ve Španělsku jsem zjistila, co to je sebevědomí, postavila jsem se na vlastní nohy a našla spoustu nových přátel.

Cítila jsem se tam jako doma a bylo to velmi zvláštní.

Našla jsem i jinou cestu, na které mi může být dobře. Nejprve jsem pronikla do tajů tarotových karet, které mi ukazovaly tu správnou cestu...

JENŽE NIC NETRVÁ VĚČNĚ...

Po 6 letech v mém oblíbeném Španělsku přišla finanční krize a já jsem byla okolnostmi donucena vrátit se zpět do ČR.

Ovšem místo, abych pokračovala na své cestě za štěstím, na kterou jsem vykročila v tom Španělsku, opět jsem se začala motat v bludném kruhu a následovalo další období temna.

Každý můj vztah během krátké doby skončil, nemohla jsem najít práci, která by mě bavila... Zkrátka nebylo možné pokračovat na stejné vlně jako ve Španělsku.

Začala jsem se utápět v depresíchdokonce jsem se pokusila i o sebevraždu.

 

DNES UŽ VÍM, ŽE TO VŠECHNO NEBYLA NÁHODA, ALE ZKOUŠKA. DOSTALO MĚ TO NA SPRÁVNOU CESTU...

V roce 2013 mi kamarádka ukázala cestu, která jí pomohla vyřešit jak zdravotní problémy, tak objevit a zpracovat i příčiny psychických potíží.

Všechno spočívalo v tom, že jsem se pod vedením zkušené terapeutky vracela do okamžiků z minulosti,ve kterých jsem prožila nějaké trauma, či vznikla negativní emoce a zůstala ukrytá v mém podvědomí. 

Bylo to velmi náročné po emoční stránce, ale zároveň poučné. Na spoustu věcí jsem se začala dívat úplně jinak. A najednou jsem chápala všechny souvislosti.

Podařilo se mi vyčistit vztah s maminkoupochopit všechna naše nedorozumněnípůvod jejího chování i výchovy.vztahotčímem se velmi zlepšil a dnes už ho beru jako svého otce.

Jsem mu vděčná za to, že to nevzdal a nakonec se mu podařilo ze mě vychovat slušného člověka.

S mým biologickým otcem v kontaktu jsem, ale je to spíš kamarád než rodič. I jeho jsem lépe pochopila.

Během terapií jsme si začaly s terapeutkou velmi rozumět. Chtěla jsem proniknout do tajů těchto úžasných věcí, které mi obrátily život naruby.

Nejprve mě zasvětila do tajů REIKI, které mohlo za to, že jsem byla po každém sezení v blažené euforii a plná energie. Postupem času jsem si z REIKI vytvořila svůj životní styl a užívám si jeho síly každý den. 

V ROCE 2016 PŘIŠEL ČAS I NA PRONIKNUTÍ DO REGRESNÍ TERAPIE...

Objevila jsem spoustu skrytých nebo potlačených emocí, ať už z období prenatálního, nebo mého dětství, které mě brzdily a nedovolily mi jít svou cestou.

DNES už vím, jak pracovat S POTLAČENÝMI EMOCEMI, PŘEVZATÝMI TRAUMATY A STRACHY.

 

Pomáhám svým klientkám odhalit i jejich BLOKY, TRAUMATA A STRACHY, KTERÉ JIM NESLOUŽÍ.

 

Pomohu i Tobě ODHALIT, co Ti už NESLOUŽÍ a NAHRADIT to NOVÝMI VZORCI A PŘESVĚDČENÍMI, KTERÁ TĚ POSUNOU NA TVÉ CESTĚ DÁL...