Jak poznat špatnou energii v bytě či domě a co dělat?

Dnes už vím, jak mít doma útulno a jak umístit nábytek tak, aby nám to vyhovovalo, a zároveň to neovlivňovalo naše zdraví.

Ještě před několika měsíci tomu tak ale nebylo a dost nás to trápilo.

Mě i manžela trápily problémy se spánkem, já jsem trpěla na časté migrény a dcera se ještě nedávno v noci velmi často budila.

Všechno se ale zlepšilo, když jsem si ze zoufalství vzpomněla na jednu metodu, kterou ovládá moje maminka.

O co jde?

Když jsem byla malá, špatně jsem spala. Maminka se kdesi dočetla o geopatogenních zónách, zkusila je doma změřit a bylo hned jasno. Měla jsem tehdy postel ve špatné zóně, tak mi ji rodiče přestěhovali a hned jsem spala lépe.

Ten samý problém jsem měla donedávna v našem domě. Poprosila jsem tedy maminku o změření zón u nás doma a taky o to, aby mě naučila, jak se ty geopatogenní zóny měří.

Museli jsme trochu přestavět nábytek, ale od té doby hlavně dcera spí mnohem lépe.

Odkud se vzaly geopatogenní zóny?

První zmínky o geopatogenních zónách pocházejí už ze staré Číny, kdy se jim říkalo dračí žíly.

Tehdy to fungovalo tak, že ještě než se začalo stavět, byli přizváni proutkaři. Měli za úkol najít místo, kde tyto žíly nejsou a je tedy možné tam postavit dané obydlí.

Později se lidé, už i v Evropě, řídili podle toho, kam se uchýlil dobytek k odpočinku. To proto, že zvířata přirozeně vycítí, kde je a kde není negativní zóna, a které místo je vhodné k odpočinku.

Například pes si lehne do míst, kde špatná patogenní zóna není a naopak kočka tato škodlivá místa vyhledává. Tento způsob „měření“ mám také vyzkoušený z dob, kdy jsme rekonstruovali náš dům.

Náš pejsek přišel do prázdné místnosti a hledal si místečko, kde se mu bude dobře odpočívat. Dodnes má na jednom z těch míst svůj pelíšek.

Jak na nás geopatogenní zóny mohou působit?

Geopatogenní zóny vznikají vlivem obrovského množství energie, které v sobě má naše zemské jádro a tato energie prostupuje všemi vrstvami Země na povrch.

Zemina tuto energii utlumí, ale pokud jsou ve dráze energie směrem k zemskému povrchu trhliny, spodní voda, či jiné tektonické poruchy, pak se na povrch dostává velice jemné elektromagnetické vlnění.

Tyto negativní vibrace působí na lidský organismus a stávají se velmi často příčinou nejrůznějších potíží. Mají velmi špatný vliv na:

➡️ kvalitu spánku (poruchy spánku, nespavost, časté noční buzení)

➡️ oslabení organismu (únava, vyčerpanost, nesoustředěnost)

➡️ imunitní systém (časté nemoci a jejich dlouhotrvající průběh)

➡️ celkový zdravotní stav (migrény, bolesti hlavy, zad, kloubů apod.)

➡️ zhoršení psychického stavu (kdo z nás může upřímně říct, že pokud se opravdu špatně vyspí, tak má skvělou náladu?)

Důležité je taky zmínit , že každý člověk je na tyto zóny jinak citlivý a stejně tak se citlivost projevuje jinak i v různém věku.

Například děti tyto zóny vnímají o mnoho intenzivněji a mají na ně o to silnější účinky. Nejvíc je to znát při dětském spánku, kdy se děti přesouvají v posteli na stejná místa a mnohdy do nepřirozených poloh (snaží se podvědomě těmto zónám vyhnout), často se budí, pláčou, nemohou spát a podobně.

Mnohdy si jako rodiče myslíme, že je to porucha spánku. Skutečnost může být však velmi pravděpodobně úplně jiná a nespavost způsobují právě tyto patogenní zóny.

U nás to bylo přesně tak. A moc nám pomohlo, když jsme ty špatné zóny našli a změnili jsme rozmístění nábytku, hlavně postelí.

A když to pomohlo nám, může to pomoci i vám.

Říká se, že ne každý tyto zóny dokáže změřit, ale já věřím, že každý malinko citlivější člověk to zvládne určitě.

Pokud to chceš vyzkoušet a zajistit sobě i celé rodině zejména klidný spánek, podívej se na videonávod, který jsem připravila pro všechny, kteří řeší problémy se spánkem.

Pokud se chceš ještě na něco zeptat, tak neváhej a napiš mi na info@paulitanovakova.cz

Jsem regresní terapeutka a milovnice životního stylu jménem REIKI. Mou vášní je rozplétat tajemství ukrytá v minulosti, užívat si přítomnost a vědomě tvořit lepší budoucnost.  Provedu i Tebe a pomohu Ti odhalit tajemství ukrytá ve Tvé minulosti, které Ti brání užívat si přítomnost.  Více o mě zjistíte tady>> Jsem také autorkou knihy Nežij minulostí, ale pouč se z ní.
Komentáře
  • Nadpis formuláře

    Text formuláře

  • Kategorie