Existují minulé životy?

7.2. 2020Pavla Nováková1699x

Poslouchám šplouchání vln, pozoruji západ slunce a do duše se mi vkrádá klid a harmonie. Vždycky mě tento moment uklidní. Jsem tady ve Španělsku moc šťastná, cítím se tu jako doma.

Pokaždé když přijedu zpátky z Čech do mého oblíbeného městečka Salou, při prvním nádechu cítím zvláštní, velmi příjemný závan nové energie a sebevědomí.

Čím to je?

Stalo se Ti někdy, že jsi byla poprvé na nějakém místě, ale cítila jsi, že to není poprvé?

Já to právě pocítila ve Španělsku. Najednou jsem byla spokojená sama se sebou, velice rychle jsem se naučila španělsky a vytvořila nová přátelství, z nichž některá trvají dodnes.

Když jsem procházela regresí u mé terapeutky, zmínila jsem se jí o těchto pocitech.

„Tak se na to můžeme podívat, jestli chcete. Podíváme se do Vaší minulosti, zda jste tam někdy byla“ reagovala na to pohotově.

Nadšeně jsem přikývla a už jsem pod jejím vedením pelášila „zpátky do minulosti. „

Netrvalo to nijak dlouho a ocitla jsem se v 17. století. Byla jsem prostá žena, která zrovna seděla na své oblíbené pláži ve Španělsku. Stejně jako v tomto životě.

Pozorovala jsem šplouchání moře a byla jsem klidná jako ta mořská hladina.

„Co dalšího kolem sebe vidíte?“ ptala se terapeutka.

„Co lidi kolem? Vidíte někoho, koho znáte i v tomto životě? Jste vdaná? Máte děti?“ vyzvídala dál.

“ Je tam můj současný partner, jsme manželé, máme spolu syna a jsme moc šťastní.“ popisovala jsem s nadšením. Byl to jasný obraz štěstí.

„Projděte si celý ten život. Stalo se něco ošklivého? Kdy a jak jste zemřela? A co manžel? Žil déle než Vy nebo ne?“ pobízela mě znovu.

„Žádný konflikt tam nevidím, žijeme normální život plný lásky a pochopení.. Žila jsem déle než manžel a zemřela jsem přirozenou smrtí doma,“ shrnuji svůj tehdejší život.

„Dobře, tak se můžeme vrátit zpět do současnosti, “ vede mě terapeutka….

Co jsem si tedy z tohoto „výletu“ odnesla a pochopila?

Minulé životy opravdu existují a zrcadlí nám všechny naše skutky, pocity, emoce, traumata a strachy v tom současném životě. Dávají nám možnost s těmi zážitky pracovat, odčinit zlé skutky a žít lepší životy.

A co si o tom myslíš ty? Věříš v existenci minulých životů?

Jsem regresní terapeutka a milovnice životního stylu jménem REIKI. Mou vášní je rozplétat tajemství ukrytá v minulosti, užívat si přítomnost a vědomě tvořit lepší budoucnost.  Provedu i Tebe a pomohu Ti odhalit tajemství ukrytá ve Tvé minulosti, které Ti brání užívat si přítomnost.  Více o mě zjistíte tady>> Jsem také autorkou knihy Nežij minulostí, ale pouč se z ní.
Komentáře