Co už nepotřebujeme v našem životě?

Znáš to taky? Jakmile uklidíš doma, vyházíš vše, co už nepotřebuješ, hned se Ti lépe dýchá.

O mně vždycky moje maminka říkala, že jsem bordelář. A dost se to odráželo i v mém životě.

„Ve vzpomínkách si udělejte občas úklid. Vymeťte zbytečné, spalte chmurné, oprašte příjemné a vyleštěte radostné zážitky své minulosti. „

Vytvořila jsem si takovou tradici. Na jaře udělám vždycky generální úklid jak doma, tak ve své hlavě. Doma protřídím všechno, co jsem za uplynulý rok nahromadila a vyhodím vše, co už mi nepřináší žádný užitek. Co je použitelné, tak samozřejmě posílám dál, pokud to může ještě někomu posloužit.

A jak uklízím ve své hlavě?

Udělám si chvilku jen pro sebe, vezmu si tužku a papír a s pomocí autohypnotických technik se spojím se svým podvědomím.

Rekapituluji si celý předešlý rok. Opravdu poctivě. Zapisuji si na papír všechno, co už mi žádným způsobem neslouží. Vzpomínky, pocity, emoce s něčím spojené, a nebo nefunkční programy, které se hromadí v mém podvědomí.

Jakmile mám vše zrekapitulováno a zapsáno, zapálím svíčku a přečtu nahlas každou věc, kterou jsem si napsala. Poděkuji za to, že mi dobře posloužila, že mě někam posunula. Že jsem se něco naučila, nebo jsem něco pochopila.

Poté na bezpečném místě papír spálím.

Jak poznám, co mi už neslouží?

U všeho, co se mi vybaví během mého autohypnotického cvičení se na chvilku zastavím a zjišťuji, zda to se mnou stále rezonuje. Analyzuji co cítím, jestli je to pro mě dál užitečné… Jestli mi to ještě může pomoci někam se posunout, něco pochopit.

Pokud nic necítím, nepřipadá mi to jako potřebné a užitečné, tak si to napíšu a vzdám se toho.

A co s tím dál?

Když se zbavím všeho neužitečného, mám prostor pro nové myšlenky, nápady, zážitky a emoce.

Jak najít cestu k novému?

K novému mi nejvíc pomáhají přání a afirmace. Pokud nevíte co jsou afirmace a jak s nimi pracovat, můžete se inspirovat mým projektem 21 afirmací na každý den… Nechte si na svůj email zasílat zdarma afirmace po dobu 21 dní.

Afirmace

Co nového a užitečného mi přinesl tento úklid v uplynulém roce? Vloni v lednu se mi narodila vytoužená holčička, která mi otevřela úplně nový svět a rosteme společně. V létě jsem se vdala za mého skvělého muže, který mi umožňuje neustále růst a posouvat své limity.

A v letošním roce jsem se rozhodla posunout limity v profesní sféře. Absolvovala jsem kurz online podnikání známý pod názvem Podnikání z pláže a vytvořila svou virtuální kancelář, ze které pomáhám lidem objevovat a pochopit souvislosti ukryté v jejich minulosti.

V nepřetržitém tvoření pro vás mi taky hodně pomáhá projekt www.byznysmenky.cz, který je určen právě začínajícím online podnikatelkám. Je v něm ukrytá ohromná dávka inspirace.

Jsem zvědavá, co z toho všeho budu uklízet příští rok 😉😉

A teď je to na vás. Uklízíte si ve vaší hlavě? Vytváříte si prostor pro nové? Potřebujete poradit s detaily mé uklízecí techniky? Neváhejte mi napsat na info@paulitanovakova.cz

Jsem regresní terapeutka a milovnice životního stylu jménem REIKI.

Mou vášní je rozplétat tajemství ukrytá v minulosti, užívat si přítomnost a vědomě tvořit lepší budoucnost. 

Provedu i Tebe a pomohu Ti odhalit tajemství ukrytá ve Tvé minulosti, které Ti brání užívat si přítomnost.  Více o mě zjistíte tady>>

Jsem také autorkou knihy Nežij minulostí, ale pouč se z ní.
Komentáře
  • Nadpis formuláře

    Text formuláře

  • Kategorie