Bilancování na konci roku 2020

29.12. 2020Pavla Nováková916x

Je po Vánocích a rok 2020 se blíží k jeho konci. Na konci každého roku si tvořím takové ohlédnutí za končícím rokem a dělám plány pro rok následující.

Rok 2020 byl pro mě hodně přelomový, co se pracovní sféry týká. Sice jsem maminka na rodičovské dovolené, ale to mi nezabránilo v tom, abych se vydala svou vlastní cestou plnou seberealizace a pomoci ostatním.

Hned v lednu jsem se rozhodla pro využití služeb osobního kouče a zároveň jsem vstoupila do online kurzu PZP. Úžasné na tom bylo to, že vše, co jsem se učila v kurzu a následné nápady a projekty jsem hned mohla konzultovat s koučem a společně se nám podařilo postavit základy pro můj projekt Objev své JÁ.

Rozhodla jsem se pomáhat lidem, aby pomocí regresní terapie poznávali a lépe pochopili sami sebe a své okolí.

Kurz mi pomohl v tom, že jsem se naučila tvořit vše z pohodlí svého domova a svou vášeň tak bylo možné předávat dál pomocí online světa.

Mým hlavním důvodem a velkým PROČ jsem do toho šla, byla touha po svobodě a hlavně moje dcera, které chci věnovat všechen svůj volný čas a pozornost. Nechtěla jsem a stále nechci, aby moje dcera ode mě musela slýchat tu známou větu: „Maminka nemá čas, musí pracovat.“ Tuhle větu jsem jako dítě opravdu neměla ráda.

Začala jsem tedy pomáhat lidem pomocí online terapií, kdy jsme se spojili formou videohovoru a klient absolvoval terapii v pohodlí svého domova.

„Maminka nemá čas, musí pracovat.“

moje maminka

Díky příběhům, které jsme s mými klienty odhalili jsem mohla napsat knihu Nežij minulostí, ale pouč se z ní, která vyšla 22.6.2020 jako dárek k mému svátku. Příběhy, které jsou v ní obsažené jsou pravdivé a ze života.

Skrze tuto knihu jsem chtěla mezi lidi rozšířit myšlenku regresní terapie a vyvrátit fámy o tom, jak je to nebezpečné a že je to blbost, která ničemu a nikomu nepomůže. Přečetlo ji už přes 200 lidí a to beru jako velký úspěch.

Díky kurzu jsem získala spoustu nových virtuálních přátel z řad spolužáků, ale také 2 významná přátelství, která přerostla i v osobní přátelství a vzájemně se podporujeme na cestě za našimi sny.

V létě jsem se rozhodla, že začnu pomáhat lidem s tím, co já už několik let považuji za svůj životní styl. Vznikl tedy projekt ŽIVOTNÍ STYL JMÉNEM REIKI. Učím své klienty, jak s reiki pracovat a jak si s jeho pomocí zjednodušit život.

Během podzimu jsem cítila, že je něco jinak. Že už mě ta moje současná cesta tolik nenaplňuje.

Začala mě více inspirovat moje dcerka a více mě to táhlo k tomu, abych začala pomáhat maminkám, které si nevědí rady s výchovou a přístupem ke svým dětem.

Napadlo mě, že bych jim mohla ukázat cestu, na kterou jsem se vydala já a naučit je, jak nepředávat svým dětem to, co jim samotným v životě spíše překáží, a co ovlivnilo nejen jejich dětství, ale zasahuje to právě i do mateřské role.

Proto jsem si vše pečlivě promyslela a ještě před Vánocemi jsem změnila název svého projektu na Vypečená výchova. Beru to trochu s nadsázkou, protože výchova dětí je veliká zodpovědnost, které se rodiče zprvu hodně zaleknou.

Patříš mezi ně?

A proto jsem tu já, abych Tě naučila si tu výchovu více užívat, učit děti k samostatnosti a nebránit jim v jejich přirozeném rozvoji.

Cítím, že tohle je přesně moje cesta a moje poslání.

A jaké cíle jsem si stanovila pro rok 2021?

Již teď máš možnost si přečíst můj nový ebook OSVĚČENÉ TIPY, JAK NEPŘENÁŠET SVÉ BLOKY, TRAUMATA A STRACHY NA DĚTI. Budou následovat ještě i další, kde Tě chci naučit, jak dítě nebrzdit v jeho vývoji a jak mohou ovlivnit dítě Tvoje zákazy a příkazy.

Chtěla bych ukázat ať už nastávajícím maminkám, tak i těm ostříleným, jak je dětská psychika křehká. A také, co je důležité pro správný duševní vývoj dítěte, aby z něj nebyla hromádka neštěstí nebo zakomplexovaný uzlíček nervů, jako jsem bývala já.

Už teď pracuji na jedné velké věci, která bude určena právě nastávajícím maminkám a těšit se můžete už velice brzy.

Jsem ráda, že mi moje dcera ukázala tu správnou životní cestu a budu moc ráda i průvodkyní na cestě TVOU Vypečenou výchovou.

A jaké je Tvoje bilancování a cíle pro rok 2021? Máš už v tom jasno?

Vize a cíle jsem nikdy moc neřešila a podle toho to taky vždycky dopadlo. Od té chvile, kdy si své vize a cíle jasně stanovuji, dějí se přímo zázraky.

Tak honem, pojď si stanovit své cíle a vize rok 2021 právě TADY

Jsem regresní terapeutka a milovnice životního stylu jménem REIKI. Mou vášní je rozplétat tajemství ukrytá v minulosti, užívat si přítomnost a vědomě tvořit lepší budoucnost.  Provedu i Tebe a pomohu Ti odhalit tajemství ukrytá ve Tvé minulosti, které Ti brání užívat si přítomnost.  Více o mě zjistíte tady>> Jsem také autorkou knihy Nežij minulostí, ale pouč se z ní.
Komentáře