❤❤ MIMOŘÁDNÁ ZPRÁVA: Nastává čas, kdy si můžeš zajistit svého průvodce pro rok 2023. VYMAZLENÝ DIÁŘ PRO ŽENY je momentálně v prodeji. Podrobné informace najdeš ZDE>>>❤❤

  • Chtěla by ses cítit každý den lépe?
  • Chtěla bys každé ráno dostávat afirmace do e-mailu?
  • Chtěla bys být každý den inspirována k lepšímu životu?

Pokud jsi odpověděla 3x ANO, mám pro Tebe úžasnou zprávu. 

 

Připravila jsem pro Tebe DÁREK ZDARMA

21 afirmací na každý den 

Jak pracovat s afirmacemi? 

  • Afirmace musí být VŽDY v přítomném čase.
  • Afirmace nesmí být nikdy v záporu. Zákon přitažlivosti Ti dopřeje to na co se zaměřuješ bez ohledu na to zda to chceš, nebo ne.
  • Je potřeba ke všemu přistupovat s velikou pokorou a vírou v to lepší. S přesvědčením, že mám sílu něco změnit a že to dokážu.

Nech si po dobu 21 dní posílat afirmace na Tvůj 

e-mail. 

Tento dárek si vyzvedlo už 0 lidí

Co říkají o 21 afirmacích na každý den ostatní? 

“Nazvala bych to takovou 21-denní zkouškou” ... Když vám přijde do e-mailu každé ráno něco hezkého, co máte vyslovit, vlastně je to naprosto krásné, protože se usmíváte a říkáte samé krásné věci... A když skončí 21 dní, ani nechcete přestat... Nabíjí mě to neskutečnou energií a já ti za to moc děkuju 🙏
Michaela Havránková www.byznysmenky.cz
Děkuji za pozitivní afirmace. Ráda jsem je pročítala, pro mě příjemné zpestření dne, zklidnění.
Jana Vlasáková
Vaše afirmace mi pomohly k uvědomění několika AHA momentů. Ale dále se nijak zvlášť afirmacemi nezabývám. Pravdou je, že se modlím. A to je také v podstatě určitý druh afirmace. To ano. Jsem zaměřená na život ve vědomé přítomnosti a na přítomný okamžik.
Marie Vladyková
Afirmace pro každý den, byly a jsou moc fajn. Úplně jsem nevybrala jednu jedinou. Ale všechny každé ráno vykouzlili můj úsměv ☺. Děkuji vám za ně, bylo to moc fajn se těšit ráno ma email s Afirmací.
Marcela Horáčková